Ariston Hotpoint, Indesit Etimesgut - Sincan Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Sincan Yetkili Servis - Ariston Klima Servisi

Bir Klima Yetkili Servisinden Beklediğiniz Her Şey

Ariston klima yetkili servisi bir servisinin sahip olması gereken standartlar konusunda sizleri bilgilendiriyor. Amacınız sahip olduğunuz klimadan maksimum oranda verim almak, enerji sarfiyatından tasarruf sağlayarak bütçenizi korumaksa cihazınız ile ilgili olarak bazı hususları özellikle dikkate almanız gerekmekte.

Sahip olduğunuz klimanın montajı en doğru şekilde yapılması gerektiğini belirtelim. Mekanın mimarı özellikleri, dekor ve güvenlik kaygıları göz ardı edilmemeli. Ekibimiz, cihazınızın kurulumuna başlamadan önce, ilk olarak cihazın kullanılacağı alana gelerek keşif uygulamalarını yapmaktadır. Sonrasında onayınızda alınarak cihazınız için en uygun olan yere monte edilir. Öncelikli olarak dikkate aldığımız hususlar cihazdan etkin verim elde edebilmeniz, güvenlik ve tasarruftur.

Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis

Ariston Bakım Yetkili Servisi

Dikkate almanız gereken bir başka önemli nokta ise periyodik bakımdır. Düzenli yapılan bakım cihazınızın ömrünü uzun kılar. Masraf çıkmasının önüne geçerek, cihazınızın tasarruflu bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca bakteri oluşumuna engel olduğu için sağlığınızı da korur. Yetkili servisiniz olarak cihazlarınızı tüm bu hususları göz önünde bulundurarak işlemden geçiriyor. En iyi şekilde sizlere teslim ederek uzun ömürlü cihazlar kazandırıyoruz.

Ariston Yedek Parça ve Aksesuar

Yedek parça ve aksesuarları kullanım süresi bittiğinde değiştirmelisiniz, kullandığınız parçaların kalitesi cihazınızın temizliğine etki ettiği gibi meydana gelebilecek arızalarında önüne geçilmesine neden olacaktır. Genellikle göz ardı edilen bu hususu unutmamalısınız.

Tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek yeterliliğe sahip yedek parça depomuz ile ihtiyacınız olan yedek parça ve aksesuarı en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Dost Servis Ariston Yetkili Servisi

Arızalı bir cihaza yapılacak olan müdahale gerek onarım sonrası cihazın kullanımı, gerekse ilgili arızanın daha fazla büyümemesi için büyük önem taşımaktadır. Yanlış ya da bilinçsiz müdahale sonucunda pek çok cihaz maalesef kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu nedenle tamir işlemi uzman bir ekip tarafından cihazınızın hassasiyeti gözetilerek yapılmalıdır. Yetkili servisiniz olarak tüm olasılıkları hesaba katıyor, cihazınızın güvenliği için gerekli teknik müdahale konusunda garanti veriyoruz.

En Kaliteli ve En Ucuz Fiyatlarla Hizmet

Ariston Hotpoint, Indesit klima servisinin hizmet ayrıcalığı için yapmanız gereken tek şey 444 1 398 numaralı çağrı merkezimizden bizleri aramak ya da servis talep formumuzu doldurarak profesyonel ekibimizin sizler için sağladığı destekten faydalanmak olacaktır. Ariston Hotpoint, Indesit servisleri başta İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirler olmak üzere tüm yurt çapında verdiği destekle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis

Hizmet Verdiğimiz Modeller

 • Ariston Smart Plus
 • Ariston Inverter Plus
 • Ariston Super Inverter Plus
 • Ariston Multi Inverter Plus
 • Ariston Quadro Inverter Plus
 • Ariston Comfort Plus
 • Ariston Nature Plus
 • Ariston Bio Plus Buzz
 • Ariston Bio Plus
 • Ariston Nature Plus Inverter
 • Ariston Salon Tipi
 • Ariston Air Plus
 • Ariston Akıllı Sms Klima Kontrol Modülü