Ariston Hotpoint, Indesit Etimesgut - Sincan Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Sincan Yetkili Servis - Montaj

Ariston Hotpoint, Indesit Montaj Servisi - Performans ve Tasarruf İçin Öncü Müdahale

Beyaz eşya, klima, kombi ya da herhangi bir elektronik cihazın montajı o cihazdan elde etmek istediğiniz etkin verim performans açısından hayati derecede önem taşımaktadır. Ariston Hotpoint, Indesit montaj servis hizmetini vermeden önce önemle uyarıyor! Etkin kullanım ve performans, ilgili cihazın en uygun yere konumlandırılması ve bu konuma uygun olarak monte edilmesi ile mümkün kılınmaktadır!

Monte işlemi yapılırken cihazın teknik özellikleri ve kapasitesinin yanı sıra ihtiyaçlarınız ve yaşam koşullarınız dikkate alınmalıdır. Örneğin çocuk odasına yerleştirilecek olan bir klimanın kurulumu çocuğun sağlığının gözetilerek yapılması, ya da yüksek konuma yerleştirilecek olan bir cihazın ev sakinlerinin güvenliğini tehdit etmeyecek sağlamlıkta ve konumda gerçekleştirilmesi gibi.

Ariston Hotpoint, Indesit Teknik Servis
Ariston Hotpoint, Indesit Teknik Servis

Sizleri uyarmak istediğimiz bir diğer hususta cihazdan elde edeceğiniz performans, estetik ve ev güvenliği gibi unsurların yanı sıra yanlış ya da bilinçsiz uygulamalar neticesinde cihazınızda meydana gelebilecek olası arızalar, düşük performansı gidermek maksadı ile oluşacak olan enerji sarfiyatının cebinize olumsuz yansımasıdır.

Bu nedenledir ki ilgili hizmetin cihazınızın marka ve kalitesi ile örtüşür profesyonel bir ekipçe verilmesi hayati önem taşır.

Tüm olumsuz senaryoları düşünerek, köklü tecrübesi ile hizmetlerinde en iyi standartlar bütününü oluşturmuş Ariston Hotpoint, Indesit montaj servis ekibimiz, ihtiyacınız olan profesyonel destek ile sizlere bir telefon kadar yakın. Hizmetimizden faydalanmak, süreçler hakkında bilgi almak için 444 1 398 numaraları çağrı merkezi telefonumuzdan bizleri arayabilir ya da talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Ariston Hotpoint, Indesit Klima

Klima

Ariston Hotpoint, Indesit yetkili servisi olarak klimanızı monte etmeden önce ücretsiz keşif hizmeti vererek cihazınız ve ihtiyaçlarınız için en uygun alanı belirliyor, sizlerin de onayını aldıktan monte işlemini gerçekleştiriyoruz.

 
Ariston Hotpoint, Indesit Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinenizin kusursuz biçimde çalışabilmesi için su tahliyesi ve benzeri unsurları dikkate alan merkezimiz cihazınız için en uygun yeri belirleyerek oluşabilecek olası problemlerin önüne geçiyor.

 
Ariston Hotpoint, Indesit Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinenizin konumu cihazınızın problemsiz çalışması için son derece önemlidir. Bu nedenle monte edilecek alanın cihaz gereksinimlerine karşılık verebilecek nitelikte olması gerekmektedir. cihaz ile ilgili tüm teknik gereksinimlere hakim olan ekibimiz ile ilgili işlemi en iyi biçimde gerçekleştiriyoruz.

 
Ariston Hotpoint, Indesit Fırın

Fırın

Fırınınızın mutfakta uygun yere konumlandırılması özellikle elektrik girişi açısından oldukça önemlidir. Doğru konumlandırma sayesinde cihazınız hem problemsiz çalışır hem de güvelik sorunları meyana gelmiş olmaz. Fırının kurulumu öncesi cihazın işleyiş için gereksinimlerini hesaba katarak sizin ihtiyaçlarınız ile birleştiriyor. Çözümü bu doğrultuda sunuyoruz.

 
Ariston Hotpoint, Indesit Ocak

Ocak

Satın almış olduğunuz ankastre ocağın uygun yere sabitlenmesini en kısa sürede herhangi bir probleme mahal vermeksizin gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz ile sahip olduğunuz cihazın kullanım rahatlığını vakit kaybetmeksizin yaşarsınız.

Ariston Hotpoint, Indesit Davlumbaz

Davlumbaz Montajı

Mutfağınızdaki gıda kaynaklı kokuların giderilmesi ve hijyenik bir atmosfer için davlumbazınızın doğru konuma doğru şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Kurumumuz gerekli tüm hassasiyeti göstererek davlumbazınızın maksimum verimle çalışmasını sağlıyor

Ariston Hotpoint, Indesit Uydu ve Anten

Uydu ve Anten Kurulumu

Söz konusu olan seyir keyfi ise düzgün uydu ve anten kurulumu olmaksızın bu tadı yaşayabilmenizin olanağı yoktur. Servislerimiz uydu ve anten kurulumunda en iyiyi hedefleyerek, verdiği hizmetle kalıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 
 
Ariston Hotpoint, Indesit Ses Sistemleri

Ses Sistemi Kurulumu

Kaliteli ve pürüzsüz bir ses sitemi ile kusursuz bir müzik keyfi yaşamak istiyorsanız. Sisteminizin kurulumu aşamasında titiz davranmalısınız. Yetkili merkez olarak ses sisteminizin kurulumu konusunda en az sizin kadar hassas davranıyoruz.

 
Ariston Hotpoint, Indesit Bilgisayar

Bilgisayar Kurulumu

Gelişen teknoloji ile vazgeçilmezlerimiz arasına giren bilgisayarlarımız için en etkili ve en hızlı çözümleri hizmetinize sunuyoruz. Uzman teknik ekibimiz kurulum, bakım, parça temini vb. tüm hususlarda verdiği destek ile yanınızda.