Ariston Hotpoint, Indesit Etimesgut - Sincan Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Sincan Yetkili Servis - Yedek Parça

Ariston Hotpoint, Indesit Yedek Parça ve Aksesuarları

Orjinal yedek parça ve aksesuarlar yetkili servisimizden temin edebilirsiniz. Orjinal olmayan yedek parçalar cihazınıza kalıcı hasarlara yol açıp pahalı arızalara neden olabilir. Yedek parçalarınızı size en yakın Ariston Hotpoint, Indesit yetkili servislerinden talep ediniz.

LCD plazma temizleyiciden, paslanmaz bakım spreyine, seramik ocak temizleyiciden, anti-karkere her türlü yedek parça ve aksesuar ihtiyacına karşılık verebilecek yeterlilikte olan Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili servisimizin yedek parça deposunda bulunan ürünlerin tamamı anti bakteriyel, ozon dostu ve doğada organik olarak çözülebilen nitelikte olup orjinal yedek parçalardır.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için ürün sayfalarımızı ziyaret edebilir ya da 444 1 398 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi sonrası sipariş verebilirsiniz.

Servis hizmet bölgelemize en kısa sürede ürün teslimatı yapan servisimiz, sizler için özel ithal edilmiş olan uluslar arası kalite standartlarındaki bu ürünleri en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunmanın gururunu taşıyor.

Servisimizi arayarak ücretsiz eve teslim aksesuar konusunda müşteri temsilcisi arkadaşlardan telefonla sipariş verebilirsiniz.

LCD Plazma Temizleyici

Ariston Hotpoint, Indesit yetkili servisi olarak klimanızı monte etmeden önce ücretsiz keşif hizmeti vererek cihazınız ve ihtiyaçlarınız için en uygun alanı belirliyor, sizlerin de onayını aldıktan monte işlemini gerçekleştiriyoruz. Cihazınızın ömrünü uzatmakla beraber ekran çizilmelerininde önüne geçmiş olacaksınız.

Paslanmaz Bakım Spreyi
Seramik, Ocak, Cam, Yüzey Temizleyici
Buzdolabı Temizleyici
Anti-karker
Ariston Hotpoint, Indesit Yedek Parça