Ariston Hotpoint, Indesit Etimesgut - Sincan Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Sincan Yetkili Servis - Etimesgut Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis Kartek

Etimesgut Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servisi

Etimesgut Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis, Etimesgut bölgesindeki Ariston Hotpoint, Indesit müşterilerine hizmet veren yetkili servistir. Ürün alıp kurulumunu yapmak için gün içerisinde gelip kurulum yapmaktadırlar. Etimesgut Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis, garanti süreniz dolsa bile makul ücretlerden eşyalarınızın bakımını yapmaktadır. Beyaz eşyalarınızda oluşan problemleri gidermek için, aradığınız gün veya ertesi gün içerisinde iki saat aralığına randevu verilerek gelinmektedir. Aynı zamanda Etimesgut Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis, gelmeden önce müşterilerini arayıp bilgilendirmektedir. %100 müşteri memnuniyeti garantisi sunup memnun kalmanızı sağlamaktadır.

Kartek Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servisi

Kartek Ariston Hotpoint, Indesit yetkili servis ailesi olarak 43 personelden oluşmaktadır, alanında 15 uzman teknisyen, 6 uzman müşteri temsilcisi ve 19 servis aracı ile bölgenin ve Ariston Hotpoint, Indesit’in başarılı servisleri arasında öncü olmaktan ayrıca onur duymaktayız. Ayrıca Türkiye istatistik kurumu tarafından 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilen iş yeri araştırmalarında gösterdiğimiz iş birlik ve destek sonucu 2016 yılında teşekkür belgesi ile onurlandırıldık.

Ariston Hotpoint, Indesit, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün özelliklerini geliştirmekte ve pek çok alanda kaliteli ürünler üretmektedir. Ürünleri üretip satmakla kalmayıp satış sonrasında müşterinin karşılaştığı sorunları giderebilmek için de Türkiye’nin birçok yerine yayılmış yetkili servisleri bulunmaktadır. Ariston Hotpoint, Indesit Kartek Yetkili Servisi, Etimesgut ilçesinden sorumlu yetkili servistir. Almış olduğunuz Ariston Hotpoint, Indesit ve Regal ürünlerinin kurulumu, alındıktan sonra çıkan sorunların tespiti ve gerekli durumlarda parça değişimi yapmaktadır. Aradığınızda her zaman ulaşabileceğiniz Ariston Hotpoint, Indesit Kartek Yetkili Servisi, hızlı ve alanında uzman personelleriyle kusursuz hizmet vermektedir.

Size en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için uğraşan Ariston Hotpoint, Indesit Kartek Yetkili Servisi’ne sabah 08:30 ila 18:30 arası ulaşabilirsiniz.Hizmet Verdiğimiz Semtler: