Ariston Hotpoint, Indesit Etimesgut - Sincan Yetkili Servis Kartek

Maraşal Çakmak Mahallesi

Göktuğ Cad. No:43 Sincan

Kartek Yetkili Servis

Sincan Yetkili Servis - Yenikent Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servisi Kartek

Yenikent Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servisi

Yenikent Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis, alanında uzman ve güler yüzlü kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Satış sonrası sunduğu hizmetlerde kusursuz bir hizmet veren Yenikent Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis, 444 1 398 mesai saatlerinde ulaşılabilen telefon numaralarıyla her zaman bilgi alabilmenize imkan tanır. Çamaşır makinası, bulaşık makinası, kombi gibi beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapmaktadır.

Yenikent Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servis personellerinin sahip olduğu bilgi birikimi sayesinde, ürünlerinizin çalışmasını engelleyecek durumlar tespit edilmekte ve müşteriye detaylı bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bunun dışında almış olduğunuz ürünün fiyatına veya modeline bakılmaksızın en kısa süre içerisinde montaj yapılmaktadır. Montajlar herhangi bir ücret beklenmeksizin ücretsizdir.

Kartek Ariston Hotpoint, Indesit Yetkili Servisi

Kartek Ariston Hotpoint, Indesit yetkili servis ailesi olarak 43 personelden oluşmaktadır, alanında 15 uzman teknisyen, 6 uzman müşteri temsilcisi ve 19 servis aracı ile bölgenin ve Ariston Hotpoint, Indesit’in başarılı servisleri arasında öncü olmaktan ayrıca onur duymaktayız. Ayrıca Türkiye istatistik kurumu tarafından 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilen iş yeri araştırmalarında gösterdiğimiz iş birlik ve destek sonucu 2016 yılında teşekkür belgesi ile onurlandırıldık.

Ariston Hotpoint, Indesit, müşteri memnuniyetini temel prensip haline getirmesi sebebiyle satışını yaptığı ürünlerin takibini bırakmayarak müşterinin karşı karşıya geldiği bazı problemleri ortadan kaldırabilmek amacıyla yetkili servis ağları kurmuş ve hala kurmaya devam etmektedir.

Ariston Hotpoint, Indesit Kartek Yetkili Servisi ise Sincan semtinden sorumlu bir servistir. Ariston Hotpoint, Indesit’den alınmış olan bütün ürünlerin kurulumunu yaptıktan sonra dahi takibi bırakmayarak meydana gelebilen sorunları tespit edip gerekli görüldüğü sürece orijinal parça değişimlerini yapmaktadır. İletişim konusunda sizlere herhangi bir sıkıntı çıkarmayacak olan Ariston Hotpoint, Indesit Kartek Yetkili Servisi sizlere mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yaparak kendi alanındaki uzman personelleri ile hiçbir probleme mahiyet vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.